لبخند تایلند

لبخند برای تایلندی‌ها چیزی بیشتر از واکنش به مسائل خنده‌دار است و به عنوان فرهنگی عمیق دارای ابعاد فراوانی در زندگی مردم است که به زودی به عنوان میراث معنوی این کشور ثبت ‌خواهد شد.


لبخند نماد آسان گرفتن زندگی و کلیدی برای شادی و بهبود کیفیت زندگی است.


مسابقه ای تدارک دیده ایم تا افرادی که دستی بر قلم و کیبورد دارند بیایند و از لبخند و شادی برای ما بنویسند. برای شرکت در مسابقه کافی است وارد صفحه مسابقه شده و پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز برای شرکت در مسابقه، یادداشت تان در خصوص موضوعاتی زیر را برای ما ارسال فرمایید:

- اگر به تایلند سفر کرده اید، از لبخند مردم تایلند و عادت همیشه خندان بودن شان بنویسید. یا می توانید از شادی ها و لبخندهای خودتان در این سفر بنویسید و با ما در میان بگذارید.

- اگر به تایلند سفر نکرده اید نیز می توانید سفری خیالی داشته باشید به تایلند و از سرزمین لبخندها بنویسید. اینکه انتظار دارید سرزمین لبخندها چطور باشد و چه جذابیت هایی برایتان خواهد داشت.

جایزه

  • از بحث موضوعات مسابقه که بگذریم، می رسیم به جایزه:

    در انتهای مسابقه 1 نفر از بلاگرها برنده سفر به سرزمین لبخندها خواهد شد. پس چه به تایلند(سرزمین لبخندها) سفر کرده باشید و چه نه، می توانید در مسابقه شرکت کنید و از ویژگی ها و لذت های سفر به سرزمین لبخندها بنویسید.


راستی سرزمین لبخندها و شادی چگونه خواهد بود؟


برای شرکت در مسابقه، تا ۱۱ شهریورماه فرصت دارید تا با بدست‌آوردن بیشترین لایک به تایلند شگفت‌انگیز سفر کنید.

مسابقه «لبخند تایلند» که به همت نهاد گردشگری تایلند و با همکاری میهن بلاگ برگزار شد، با ارائه جوایز به برندگان این مسابقه به کار خود پایان داد. در این مسابقه خانم سحر موسوی با یادداشت خود برنده سفر به تایلند شدند. از طرفی جناب آقای شهرام شهریار نیز علی‌رغم انتخاب برنده اصلی، به دلیل یادداشت بسیار عالی که برای مسابقه ارسال کرده بودند هدیه‌ای از «نهاد گردشگری» دریافت نمودند.