مسابقه ماشین زمان

تابه حال به این فکر کرده‌اید ماشین زمانی اختراع کنید تا شما را به گذشته‌ای خاص برگرداند ؟
 1. بازشدن درب‌های ماشین زمان
 2. ارسال مطالب از سوی کاربران
 3. بسته شدن درب‌های ماشین زمان
 4. بررسی مطالب توسط داورها
 5. معرفی برندگان ماشین زمان
 6. اختتامیه ماشین زمان

سی و یک روز پیش بود که از شما همراهان همیشگی میهن‌بلاگ خواستیم تا درباره ده سال گذشته خود برای ما و خودتان بنویسید. نوشتید و گفتید اگر با نوع تفکر کنونی‌تان به ده سال گذشته باز می‌گشتید چه تصمیم‌‌هایی را در زندگی‌تان می‌گیرفتید و راه زندگی خود را چگونه تغییر می‌دادید. اولین رویداد وبلاگ‌نویسیِ میهن‌بلاگ به اتمام رسید و بیش از ۵۰۰۰ مطلب از سوی بیش از ۴۰۰۰ نفر در بستر مسابقه منتشر شد. بازگشت به گذشته و تغییر در روند زندگی برای بسیاری از ما رویا و شاید افسانه باشد اما شاید بتوان گفت فکر کردن به آن باعث شود ادامه مسیر زندگی‌یمان را تصحیح کنیم. کمک به هم‌نوع، احترام به والدین، عشق ورزیدن، شرکت در فعالیت‌های مدنی، ادامه تحصیل، رفتن به سربازی و هزاران موضوع دیگر که درباره آن نوشتید و باعث شد هم خودتان و هم خوانندگان به آن‌ها فکر کنند. امروز سوم شهریور ماه ۱۳۹۴ راس ساعت ۱۸:۰۰ درب‌های #ماشین_زمان میهن‌بلاگ بسته شد و تمامی مطالب ارسال شده از سوی کاربران عزیز به داورهای محترم تحویل داده شد. داورها پس از بررسی‌های خود نتایج را اعلام خواهند کرد که متعاقبا اعلام می‌شوند. به مانند همیشه از همراهی شما همراهان همیشگی سپاسگذاریم و امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات بهتر، سرویس‌دهنده وبلاگ مناسب و شایسته‌ای برای شما باشیم.

در رسانه

جوایز

 • :به سه نفر از برگزیدگان داوری

  Microsoft Surface Pro3
 • :به هفت نفر از برگزیدگان ویژه داوری

  Apple iPad mini3
 • :به برگزیده رای مردمی

  Apple iPad air2

 • نرم افزار میهن بلاگ

 • میهن‌بلاگ به‌عنوان اولین سرویس وبلاگ نویسی ایرانی، نرم‌افزار سرویس خود را در دو نسخه اندروید و IOS پیاده‌سازی نموده است. از قابلیت‌های ویژه این نرم‌افزار امکان تبدیل گفتار به نوشتار و انتشار محتوا بدون نیاز به تایپ دستی است.
 • کتاب میهن بلاگ

 • کتابچه «منِ امروز، ۱۰ سال قبل» حاوی نوشته‌های برتر ارسال‌شده برای کمپینی با همین نام است. در این کتابچه بیش از ۵۰ پست وبلاگی انتخاب‌شده به انتخاب هیئت‌داوران از میان بیش از ۵۰۰۰ پست دریافتی کمپین گردآوری‌شده است.
 • pdf دریافت نسخه